Beje, tai bus pirmosios šio sezono oficialios ralio varžybos Lietuvoje, todėl tikimasi sulaukti ne tik gausaus mini ralio čempionato dalyvių skaičiaus, bet ir svečių teisėmis dalyvaujančių ekipažų. Šias ralio varžybas organizuoja MMT (Motorsport Marshals Team) jungtinė komanda, vienijanti Šiaulių, Jurbarko ir Vaiguvos automobilių sporto entuziastus, todėl neatsitiktinai šiam etapui pasirinktos Vaiguvos apylinkių trasos. Tradicinio „Rally Žemaitija“ dalyviams ir žiūrovams šio regiono greičio ruožai, be abejo, yra puikiai žinomi, tačiau mini ralio čempionato ekipažams tai bus tikrai įdomi naujiena.Dėl „MMT Taurė – 2021” trofėjų šiemet bus varžomasi net aštuoniose LMRČ įskaitose, bei jungtinėje „svečių“ įskaitoje. Ralio geografija parinkta labai kompaktiška, tad dalyviams nereikės toli važinėti, o žiūrovai irgi ras vietas, kuriose bus patogu ir įdomu stebėti varžybas. Visiems ekipažams teks įveikti keturis skirtingus greičio ruožus po du kartus, kurių bendras ilgis virš 25 km, o visos ralio trasos ilgis – beveik 105 km.

Varžybų formatas – vienos dienos. Pirmoji dienos dalis skirta dalyvių administracinei komisijai, automobilių techniniam patikrinimui ir sportininkų susipažinimui su varžybų trasa. Ralio štabas įsikurs Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos patalpose, o gana erdvus serviso parkas numatytas tradicinėje seniau vykdytų greituminio slalomo varžybų vietoje – buvusiame Visgirdų aerodrome, už 3 km nuo Vaiguvos. Antrąją, sportinę ralio dienos dalį, ekipažai pradės 12:30 val. prie ralio štabo ir iki pertraukos turės įveikti du pasikartojančius greičio ruožus. Po šių keturių greituminių rungčių sportininkai apsilankys serviso parke, kur turės lygiai valandą laiko savo automobilių remontui. Po to laukia kova dar dviejose besikartojančiose greituminėse atkarpose, o 18:30 val. ant finišo podiumo Vaiguvoje jau turėtų pasirodyti pirmieji ralio dalyvių automobiliai. Maždaug po valandos čia išvysime  ir paskutinius sėkmingai pasiekusius finišą ekipažus, o apie 21:00 val. prasidės ralio nugalėtojų ir  prizininkų apdovanojimai.

Dėl didžiulę sumaištį ir pasaulinę pandemiją sukėlusio COVID-19 viruso teks laikytis tam tikrų apribojimų, todėl organizatoriai priėmė sprendimą neįrenginėti specialių zonų žiūrovams. Jei situacija  pagerės, ir leis tuo metu galiojantys vyriausybės sprendimai, ralio išvakarėse bus pateiktos  rekomendacijos, kada ir kur patogiausia privažiuoti prie įdomiausių greičio ruožų vietų

Parašykite komentarą