Jau už mažiau nei mėnesio įvyks paskutinysis LMRČ „Mini Rally Ignalina 2021“ etapas! Etapas, kuriame paaiškės visi šio sezono čempionai. Registracija atidaryta, nepraleiskite progos netempkite gumos, kadangi tai yra paskutiniosios sezono varžybos, kuriose tradiciškai nori dalyvauti daugybė lenktynininkų. Kadangi šis etapas numatytas likus savaitei iki paskutinio LARČ etapo, tikrai bus norinčių ir šio čempionato dalyvių išbandyti savo jėgas ir pasitrenuoti, tačiau įspėjame, dalyvių kiekis ribotas iki 80 dalyvių.

Šiais metais Ignalinos regioną atranda vis daugiau lenktynininkų, dar žiemą ir pavasarį buvo organizuojama daugybė testų, o gegužės mėnesį buvo organizuotos pirmosios oficialios varžybos tiek šiame regione, tiek naujiems organizatoriams. Tačiau pirmas blynas atrodė tikrai puikiai, kadangi į varžybas susirinko ne tik Lietuvos, tačiau ir kitų užsienio šalių atstovų.

Varžybų formatas – vienos dienos. Pirmoji dienos dalis skirta dalyvių administracinei komisijai, automobilių techniniam patikrinimui ir sportininkų susipažinimui su varžybų trasa. Ralio štabas įsikurs Ignalinos regiono savivaldybės pastate, o gana erdvus serviso parkas numatytas jau tradicinėje vietoje – pagrindinėje aikštėje. Antrąją, sportinę ralio dienos dalį, ekipažai pradės 12:00 val. Po keturių greičio ruožų sportininkai apsilankys serviso parke, kur turės laiko savo automobilių remontui ir bus vykdomas sutraukimas su startinių pozicijų keitimu. Po to laukia kova dar dviejose besikartojančiose greičio ruožuose. O apie 20:45 val. prasidės ralio nugalėtojų ir  prizininkų apdovanojimai.

Priminsime, kad norint pateikti dalyvio paraišką, būtina dėl duomenų konfidencialumo užsiregistruoti į puslapį. Norint pateikti paraišką, turite prisiregistruoti ir užpildyti šią formą – Paraiška „Mini Rally Ignalina 2021“.

Visų dalyvių sąrašas – „Mini Rally Ignalina 2021“ dalyviai.

Nepraleisk šio etapo ir šanso išbandyti naujus greičio ruožus Ignalinos apylinkėse!