Eil.Nr. St.nr. Ekipažas Automobilis Komanda Įskaita Čempionatas
1 1 Irmantas Buivydas
Edvinas Buivydas
Ford Fiesta R2 Rally 4 Fun SK 2WD LARSČ
2 2 Ovidijus Knyšius
Silverijus Lapėnas
Bmw PRIMA LINE SG-3 LARSČ
3 3 Donatas Ožiūnas
Vytautas Ožiūnas
bmw 330 VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ 2WD LARSČ
4 4 Ugnius Terekas
Matas Patėjūnas
Subaru Impreza VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ SG-4 LARSČ
5 5 Ramūnas Myniotas
Svajūnas Kuizinas
Honda Civic TypeR Asociacija Ralio Tempas 2WD LARSČ
6 6 Jonas Miknius
Mantas Zajarskas
BMW 316ti Biržų automobilių sporto klubas SG-3 LARSČ
7 7 Lukas Vajinskis
Vitas Vajinskis
Honda Civic ASK „Šilalė“ SG-2 LARSČ
8 8 Mantas Garbuzas
Paulius Butavičius
BMW 323 Ti Rally 4 Fun SK SG-3 LARSČ
9 9 Erikas Valkeris
Robertas Valkeris
Honda Civic Rally 4 Fun SG-2 LARSČ
10 10 Mantas Drumžlys
Mantas Gričius
Opel Astra F Všį „Automobilių sporto projektų grupė“ SG-2 LARSČ
11 11 Evaldas Gezevičius
Šarūnas Gumauskas
Honda Civic VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ SG-2 LARSČ
12 12 Tomas Žemaitis
Šarūnas Rulys
BMW 325 CBet rally team 2WD LARSČ
13 14 Justinas Vienažindis
Gediminas Skeirys
VW Golf GTI ASK „Akseleratorius“ SG-2 LARSČ
14 15 Jonas Skrebūnas
Vaidas Balčiūnas
Opel Astra GSI 16V VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ SG-2 LARSČ
15 16 Irmantas Ačas
Benas Lazdauskas
Ford Focus VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ SG-2 LARSČ
16 17 Šarūnas Aleknavičius
Tomas Klimašauskas
Opel Astra Gsi Ralio Tempas SG-2 LARSČ
17 18 Danius Zamara
Ernestas Kozlovskis
BMW 328Ci Alytaus autoklubas 2WD LARSČ
18 19 Mareks Švarcs
Armands Lūkins
Subaru Impreza Lejasciems rally team Open LARSČ
19 20 Janis Sala
Jānis Bruzinskis
Audi 90 quattro Janis Sala Open LARSČ
20 21 Karolis Balčiūnas
Erikas Sevriukovas
Subaru Impreza Automobilių sporto klubas Politechnika SG-4 LARSČ
21 22 Nerijus Kliokys
Ernestas Laurinavičius
BMW E36 Asociacija Blue Arrow Sport SG-3 LARSČ
22 23 Arūnas Vaičiūnas
Andrius Buzelis
Subaru Impreza WRX
STI
VŠĮ Ekrosas Open LARSČ
23 24 Aurimas Mikėnas
Zygimantas Bagonas
Honda Civic Type R CBet rally team SG-2 LARSČ
24 25 Julius Mališevičius
Laimonas Mališevičius
Subaru Impreza Julius Mališevičius SG-4 LARSČ
25 26 Mindaugas Grikienis
Donatas Gaidelis
Subaru Impreza ASK Autorikona Open LARSČ
26 27 Kristijonas Žibutis
Dominykas Žibutis
BMW 325 Compact Broliu Zibuciu Racing Team SG-3 LARSČ
27 28 Jonas Balčius
Vytautas Mitkevičius
BMW 325 VŠĮ MV Sportas 2WD LARSČ
28 29 Ignas Taletavicius
Dainius Alekna
X 4STAM 2WD LARSČ
29 30 Ramūnas Čapkauskas
Tomas Šipkauskas
Mitsubishi Lancer Evo IX Mažeikių ASK Open LARSČ
30 31 Mariusz Sobótka
Mateusz Martynek
Skoda Fabia R5 Mariusz Sobótka Open LARSČ
31 32 Eugenijus Sladkevičius
Artūras Šabanavičius
Mitsubishi Mirage SAMSONAS motorsport Open LARSČ
32 33 Aurimas Eidžiūnas
Justas Barysas
Mitsubishi EVO IX 8000 RPM motorsport Open LARSČ
33 34 Paulius Beniušis
Kristupas Adinavičius
Mitsubishi KSK Juta Open LARSČ
34 35 Justas Tamašauskas BMW M3 Mažeikių ASK 2WD LARSČ
35 36 Deividas Gezevičius
Tomas Nenartavičius
Honda Civic Nordis racing team 2WD LARSČ
36 37 Pawel Wazny
Michal Jurgała
Mitusbishi Lancer evo IX Michal Jurgała Open LARSČ
37 38 Marius Vėgėlė
Renaldas Gegužinskas
Mitsubishi Lancer Evo IX Vėgėlė Racing Open LARSČ
38 39 Egidijus Valeiša Subaru Impreza WRX Sti MV sportas Open LARSČ
39 40 Vytautas Kaziukonis
Algirdas Pranckūnas
BMW 316Ti Kauno Autoklubas 2WD LARSČ
40 41 Krzsztof Polak
Bożydar Grzywaczewski
BMW e46 Krzysztof Polak 2WD LARSČ
41 42 Ignas Zabarauskas
Povilas Rubinas
BMW Cup Capital Rally Team 2WD LARSČ
42 43 Lukas Pečeliūnas
Gediminas Satkus
BMW 328 VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ 2WD LARSČ
43 44 Audronis Gulbinas
Vytis Pauliukonis
HONDA TYPE-R KAUNO AUTOKLUBAS SG-2 LARSČ
44 45 Dovilas Čiutelė
Donatas Zvicevicius
Lada 2105 VFTS VšĮ Automobilių sporto projektų grupė“ 2WD LARSČ
45 46 Saulius Zurlys
Aurimas Kropas
BMW 328 Samsonas Motorsport 2WD LARSČ
46 47 Ginas Petraitis
Vaidas Šmigelskas
BMW Compact VSI MV sportas 2WD LARSČ
47 48 Paulius Povilionis
Henrikas Pupelis
Opel Astra Sportinio vairavimo centras SG-2 LARSČ
48 49 Donatas Stašaitis
Mantas Ližaitis
BMW 325 Sporto klubas „Autoralis“ 2WD LARSČ
49 50 Vilmantas Padegimas
Tomas Zamara
Mitsubishi EVO IV VŠĮ MV sportas Open LARSČ
50 51 Iveta Šikšnelienė BMW318ti Nordis racing team 2WD LARSČ
51 52 Justinas Auryla
Donatas Dirginčius
VW POLO VŠĮ MV sportas 2WD LARSČ
52 53 Edgaras Briedys
Edvinas Bieliauskas
Subaru Impreza e77.lt SGC-4 LMRČ
53 54 Vytautas Venclovas Subaru Impreza Politechnika racing SGC-4 LMRČ
54 55 Benas Šimkus
Vaidas Paulikas
Subaru Impreza WRX SGC-4 LMRČ
55 56 Benas Strumskis
Arnoldas Bujokas
SUBARU, IMPREZA OC LMRČ
56 57 Robertas Petraška
Andrius Kašėta
Subaru Impreza ASK „Marimotorai“, VšĮ SGC-4 LMRČ
57 58 Antanas Akučka
Akvilė Akučkaitė-Paulauskė
SUBARU WRX Rally 4 Fun SK V LMRČ
58 59 Tomas Kažemėkaitis
Saulius Šuopys
BMW 325 ŠAKIŲ ASK SGC-3 LMRČ
59 60 Audrius Masiulionis
Aivaras Stalgaitis
BMW 3 Audrius Masiulionis OC LMRČ
60 61 Darius Venckus
Darius Venckus
Renault Clio Alytaus autoklubas V LMRČ
61 62 Lukas Gordonas
Rugilė Sakalauskaitė
Opel Astra Kauno Autoklubas SGC-2 LMRČ
62 63 Tadeuš Teras
Mindaugas Giedraitis
Subaru Impreza Tadeuš Teras V LMRČ
63 64 Tomas Graževičius
Laurynas Cichockas
BMW 3 Alytaus autoklubas SGC-3SG-3 LMRČ
64 65 Vaidas Karašauskas
Inga Surdokienė
BMW 323TI Pilėnai racing by Perlas Go SGC-3 LMRČ
65 66 Martynas Tereikis
Saulius Ruzgas
Bmw 323Ti Compact VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ SGC-3 LMRČ
66 67 Justinas Kvaraciejus Subaru impreza Alytaus autoklubas OC LMRČ
67 68 Milvydas Malinauskas
Kęstutis Malinauskas
SUBARU LEGACY Pakruojo automobilių sporto klubas OC LMRČ
68 69 Povilas Vasiliauskas Bmw e36 SGC-2 LMRČ
69 70 Donatas Jankauskas
Lukas Dumbliauskas
Opel Astra Alytaus autoklubas SGC-2 LMRČ
70 71 Laimonas Latvėnas
Alvaidas Daugėla
VAZ 2101 Politechnika Racing Retro LMRČ
71 72 Saulius Nausedas
Redas Milašius
Subaru germinta V LMRČ
72 73 Edgaras Marcinkevicius
Irmantas Žukauskas
Bmw 325 Alytaus autoklubas SGC-3 LMRČ
73 74 Arnoldas Kriūka
Meçislovas Grinkeviçius
VAZ 2105 VFTS Politechnika racing Retro LMRČ
74 75 Rokas Ravinskis
Simonas Ravinskis
Mitsubishi Carisma Rokas Ravinskis SGC-2 LMRČ
75 76 Valentinas Junevičius
Simas Junevičius
Ford Puma V LMRČ
76 77 Marius Obeliūnas
Marcelinas Sorkinas
VAZ 2101 STARTAS LUCKY RACING Retro LMRČ
77 78 Artūras Stelionis
Domas Sabaitis
BMW Paliūtis Racing V LMRČ
78 79 Paulius Butmanas
Egidijus Gelūnas
SAAB 9-3 BUTMANAS Paulius SGC-2 LMRČ
79 80 Arturas Lipavicius
Arturas Sipelis
peugeot 205 —– SGC-2 LMRČ
80 81 Valentinas Surdokas
Vytautas Vencius
SEAT IBIZA Pilėnai racing by Perlas Go V LMRČ
81 82 Tadas Vitkevičius
Feliks Krivickij
TOYOTA VILDUJA RACING V LMRČ
82 83 Martynas Razminas
Aurimas Razminas
TOYOTA PASEO M. Razminas SGC-1 LMRČ
83 84 Genadijus Makejevas
Rūta Makejevienė
VAZ 21051 Pilėnai racing by Perlas Go Retro LMRČ
84 85 Donatas Mankevičius
Nerijus Mankevičius
MG ZR Rally 4 fun SK SGC-1 LMRČ
85 86 Regimantas Bindokas
Šarūnas Mažeika
VAZ 2101 Startas LAMSTVK Retro LMRČ
86 87 Vytautas Klungis
Tomas Gluoksnis
Bmw 518 AutoVoKo OC LMRČ
87 88 Gilvydas Gudeliūnas
Mantas Steponavičius
BMW Gilvydas Gudeliūnas SGC-3 LMRČ
88 89 Darius Janušaitis
Julius Razvanavičius
BMW 323ti IRT SGC-3 LMRČ
89 90 Rokas Čiulada
Ignas Tumosa
Subaru Impreza Rokas Čiulada SGC-4 LMRČ
90 91 Arūnas Lekavičius
Kastytis Švedas
Lada Nova Pilėnai racing by Perlas Go Retro LMRČ
91 92 Donatas Vilkauskas Ford Fiesta ASK „Marimotorai“, VšĮ SGC-2 LMRČ
92 93 Markas Buteikis
Ugnius Vainevičius
BMW 316i 8000RPM Motorsport SGC-3 LMRČ
93 94 Liudas Šimkus
Giedrius Kinderis
SUBARU IMPREZA OC LMRČ
94 95 Klaudas Bučinskas
Ignas Benotas
BMW 325 compact ASK AUTORIKONA SGC-3 LMRČ
95 96 Andrius Sinkevičius
Paulius Skarbalius
BMW 130i Kauno Autoklubas SGC-3 LMRČ
96 97 Mantvydas Ralys
Valdas Kavaliauskas
Ford PUMA Mantvydas Ralys SGC-2 LMRČ
97 98 Vitalijus Jelinskas
Laurynas Jelinskas
BMW 325Ti Vitalijus Jelinskas SGC-3 LMRČ
98 99 Redas Alubickis
Mantas Malčiauskas
Honda Civic Rally4fun SGC-1 LMRČ
99 100 Kęstutis Bielevičius
Jonas Rutkauskas
Honda Civic ASK „Marimotorai“, VšĮ OC LMRČ
100 101 Stasys Tarailė
Skirmante Jureviciute
Ford Fiesta VšĮ Automobilių sporto projektų grupė SGC-2 LMRČ
101 102 Justinas Čiplys
Linas Žalandauskas
BMW E46 Šeinauskas ir partneriai, VšĮ (RR team) SGC-3 LMRČ
102 103 Pijus Muralius
Marius Muralius
Mitsubishi Colt Muraliusracing SGC-1 LMRČ
103 104 Aurimas Šliažas
Martynas Pocius
OPEL ASTRA Aurimas Šliažas SGC-2 LMRČ
104 105 Virginija Kėdžiutė
Laurita Tugaudytė
Seat Ibiza Cupra VšĮ „Automobilių sporto projektų grupė“ SGC-2 LMRČ
105 106 Andrius Šibaila
Andrius Viplentas
Bmw e36 Kauno ASK OC LMRČ
106 107 Deividas Palubinskas
Augustas Gudas
MG ZR 160 Rally 4 fun SK SGC-2 LMRČ
107 108 Evaldas Augutis
Ernest Kozlovski
Peugeot Evadas SGC-2 LMRČ
108 109 Austėja Straukaitė
Vilmantas Strauka
Suzuki Swift Sport Austėja Straukaitė SGC-1 LMRČ
109 110 Tomas Rakauskas
Paulius Glavickas
Toyota Celica Pilėnai racing by Perlas Go OC LMRČ
110 111 Tadas Gombrevicius
Tomas Namajuška
Mitsubishi lancer evo IV Tomas SGC-3 LMRČ
111 112 Simonas Rugys
Saulius Rugys
Subaru Legacy Sportinio vairavimo centras Vilniaus m. SGC-3 LMRČ
112 113 Karolis Jarmala
Darius Ikasala
VAZ 2106 Unikalus racing team Retro LMRČ
113 114 Vilmantas Karalius
Austėja Karaliūtė
Honda Civic Šakių ASK SGC-1 LMRČ
114 115 Juozas Keršys
Zigmantas Ivančikas
BMW 323Ti Kauno Autoklubas SGC-3 LMRČ
115 116 Julius Kutka
Lukas Baltrušaitis
Mitsubishi colt Všį EKROSAS SGC-1 LMRČ
116 117 Agnius Ilonis
Ignas Bardzilauskas
BMW 325Ti Všį Ekrosas SGC-3 LMRČ
117 118 Patrikas Svirskas
Romas Svirskas
BMW E46 RR team VSI Seinauskas ir partneriai SGC-3 LMRČ
118 119 Mindaugas Stundžia
Rasa Jakučionytė
BMW 323 Mindaugas Stundžia OC LMRČ
119 120 Edgar Sėlis
Stanislav Sapkevič
VAZ 2105 Edgar Sėlis Retro LMRČ
120 121 Rita Sabaitė
Jurgita Raulušaitienė
Renault Clio Sport Alytaus autoklubas SGC-2 LMRČ
121 122 Andrius Lukšys
Rapolas Vekerotas
BMW 316 Šakių ASK SGC-3 LMRČ
122 123 Nerijus Jaras
Darius Akelaitis
Opel Astra Automobilių sporto klubas „Politechnika“ SGC-2 LMRČ
123 124 Aurimas Narbutas
Miglė Debesytė
BMW 318 Aurimas Narbutas SGC-2 LMRČ
124 125 Tomas Grigonis
Žilvinas Kukučionis
BMW E36 VŠį „Automobilių sporto projektų grupė“ SGC-2 LMRČ